2013/09/05

ULUBIEŃCY SIERPNIA '13


Czas leci jak szalony, został tylko niecały miesiąc wakacji (który niestety minie tak samo szybko, jak pozostałe dwa albo i szybciej, bo niedługo zaczynają się wykłady wyrównawcze z fizyki <3 ) i tym samym pora na ulubieńców miesiąca :) Mam nadzieję, że we wrześniu jeszcze pogoda dopisze, bo nie chcę się jeszcze żegnać z latem. Mimo wszystko trochę nie mogłam się do czekać września z powodu swoich urodzin i drugiej bardzo miłej rocznicy.

Przechodząc do ulubieńców...
  • Pędzle Real Techniques z serii duo fibre - zakochałam się od razu jak wyjęłam je z kartonika, są pięknie wykonane, mają mięciutki włosie, są po prostu idealne, używanie ich to sama przyjemność, jestem mega zadowolona, że się zdecydowałam je kupić, a wszystko dzięki filmikowi Zmalowanej, która bardzo je wychwalała. Na pewno nie poprzestanę tylko na tych trzech pędzlach z RT. Niestety jest to edycja limitowana.
  •  Puder Stay Matte Rimmel 001 transparent - świetny produkt w niskiej cenie, bardzo dobrze utrwala makijaż i dobrze wygląda na skórze. Poza opakowaniem nic bym w nim nie zmieniła. Sprawdza się u wielu osób, do których ja tez dołączyłam.
  • Cień Kiko nr 139 - stosuje go jako rozświetlacz, zostawia na skórze piękna transparentną taflę, bez żadnego brokatu.
  • Maskara they're Real! benefit - mogę potwierdzić, że wszystkie pochwały na jej temat są prawdziwe. Ma fajna szczoteczkę, do której z początku nie byłam przekonana, zostaje na rzęsach nietknięta przez cały dzień, co jest dla mnie bardzo ważną kwestią, ma bardzo intensywny6 czarny kolor i kolejnym plusem jest to, że nie prostuje uprzednio podkręconych rzęs zalotką, tylko ładnie utrzymuje skręt. Tusz świeżo po otwarciu jest gotowy do użytkowania, nie trzeba czekać aż zgęstnieje, tak jak jest to u wielu tuszy. Mimo wszystko za regularna cenę na pewno go nie kupię.
  • Maskara One by One Maybelline czarna wodoodporna - kupiłam ją z myślą o weselu, na które miałam wykonać kilka makijaży. Sprawdził się w 100%. Gdyby nie to, że jest wodoodporny i cięzko się go zmywa używałabym na codzień, daje na prawdę dobry efekt. 
  • Perfumy Diamonds Giorgio Armani - są przecudowne, odkąd je dostałam mam je na sobie codziennie, myślę ze nigdy mi się nie znudzą <3


Jak Wam minęły wakacje?

Jakie kosmetyki najczęściej używałyście przez ten okres?

1 komentarz :